Parking

Parking Privat Falas

Pishine

Shijoni pamjen me nje pije te ftohte ne pishinen tone!

Wifi

Si në dhomë dhe në ambjentet e jashtme ne ofrojmë shërbimin e WIFI për klientët tanë.

Rreth Nesh

Në këtë parajsë, fare pranë detit dhe ajrit të pastër, mund të çlodheni e të pushoni, por edhe të shijoni kuzhinën shqiptare dhe italiane, me receta të shijshme e plot fantazi, koktejlet në… Lexo me Shume

Dhomat

Hotel HOLIDAY ka 110 dhoma ne total te cilat ndahen ne:
Budget Double Room

Budget Double Room

1 Krevat Dopio

Locavore pinterest chambray affogato art party, forage coloring book typewriter. Bitters cold selfies, retro celiac sartorial mustache.

 Basic Triple Room

Basic Triple Room

1 Krevat tek + 1 Dopio

Craft beer salvia celiac mlkshk. Pinterest celiac tumblr, portland salvia skateboard cliche thundercats. Tattooed chia austin hell.

Classic Quadruple Room

Classic Quadruple Room

2 Krevate tek + 1 dopio

Pok pok direct trade godard street art, poutine fam typewriter food truck narwhal kombucha wolf cardigan butcher whatever pickled you.

Cfare Ofrojme?

______________
Restorant

Restorant

Restoranti ynë ka kuzhinën shqiptare dhe italiane, me receta të shijshme e plot fantazi.

Bar

Bar

Provoni Kokteilet me te mira te vendit dhe kaloni bukur me miqte tuaj

Music Live

Music Live

Organizojme 2 here ne jave Muzike Live duke ftuar artistet me te njohur Shqiptare

Blog

Ndiqni ketu te rejat me te fundit, Botimet & Eventet qe ne organizojme.

Lidhuni me Ne

Adresa

Rruga Pashko Selita, 4020 Velipojë, Albania
Google Map

Cel:

+355672239690 +355673363456

Email

holiday.hotel@live.com

Na Kontaktoni